OFERTAPOMYSŁYREALIZACJEMATERIAŁYMASZYNYCENNIKTECHNOKONTAKT
Systemy przenośneBaneryBillboardyKasetonyFlagiReklamy na samochodachTablice reklamowe

Oferta

PRINTMAX to wysoka jakość druku solventowego

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA

SPRAWDZONE MATERIAŁY

NASYCONE KOLORY

KRÓTKI CZAS REALIZACJI

 

 

 

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ! SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Wybierz interesujący Cię temat z powyższego menu!

 

Hale namiotowe i plandeki

Nasza drukarnia ma w swojej ofercie hale namiotowe o szerokim zastosowaniu reklamowym i rekreacyjnym. Są one wykonywane z najwyższej jakości materiałów, dostosowanych do danego zamówienia. Na materiale służącym za pokrycie dla hali wykonujemy kolorowe nadruki zgodnie z zapotrzebowaniem.

Do zastosowań hal naszej produkcji należą: targi wystawy bankiety hangary boiska sportowe magazyny.

Konstrukcja hal pozwala na montaż na dowolnym podłożu. Solidne elementy montażowe pozwalają na wielokrotne składanie i montowanie hali namiotowej. W skład konstrukcji podtrzymującej wchodzą przenośne fundamenty obciążające cały obiekt, metalowy stelaż, wypełnienie oraz regulowane odciągi stalowe. W związku z tym, że elementy konstrukcyjne wykonane są z solidnych materiałów, hale namiotowe wykonywane przez naszą firmę są odporne na działanie wiatru, zmiany temperatur czy ekspozycji na słońce.

Pokrycie hali wykonane jest z wzorowej jakości tkaniny PCV. Tkanina jest niepalna, odporna na działanie opadów atmosferycznych, mrozu, upału, wystawienia na słońce - z hali można korzystać przy temperaturze od -30 do 70 stopni. Pokrycie dostarczamy w formie brytów. Aby zapewnić szczelność hali i niezawodność konstrukcji, pokrycie zawiera również aluminiowe profile, dzięki którym bryty są niezależne i można je wymieniać.

Produkujemy plandeki o zastosowaniu reklamowym, wykorzystywane do samochodów, przyczep i naczep, jak również plandeki specjalistyczne na potrzeby rolnictwa, przemysłu stoczniowego czy morskiego. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty są wykonywane ze szczególną starannością, przy użyciu najwyższej jakości materiałów o gramaturze dostosowanej do potrzeb klienta.

 

   Gdańsk, ul. Trakt Œw. Wojciecha 275a
   PRINTMAX jest zarejestrowaną marką handlową firmy TRANSAM.
STUDIO D.SIGN               System CMS firmy Eskarina